od 114 zł / osoba
2 dni

Pakiet służbowy

Specjalnie dla gości biznesowych w podróżach służbowych przygotowaliśmy pakiet pobytowy obejmujący usługi noclegowe i gastronomiczne.

W Dworze Dwikozy w pobliżu Sandomierza komfortowo odpoczniesz z dala od zgiełku, posmakujesz wyśmienitej kuchni oraz piw z browarów rzemieślniczych.


Pakiet biznes obejmuje:

1 nocleg w klimatyzowanym pokoju

śniadanie w formie bufetu

Lunch box – gorąca aromatyczna kawa na wynos oraz wyśmienita sałatka

Wydruk do 15 stron w recepcji gratis

Monitorowany bezpłatny parking

Wi-Fi

Całość pakietu rozliczona jako usługa hotelowa.

Rezerwacja:

tel. 15 834 44 36, e-mail:recepcja@dwordwikozy.pl

 

Vouchery

Wszyscy wiemy, jak trudno jest wybrać odpowiedni prezent. Dlatego z przyjemnością pomożemy w zorganizowaniu jedynego w swoim rodzaju upominku. Czy będzie to prezent urodzinowy, z okazji rocznicy ślubu, wypoczynek rodziców, z nami będzie to wyjątkowy dzień.

Noclegi grupowe

Oferta specjalna dla biur podróży. Dwór Dwikozy to komfortowy hotel*** zlokalizowany 6km od pięknego Sandomierza. Położony w otoczeniu zieleni jest idealną bazą dla turystyki grupowej.
W hotelu znajduje się 22 pokoje, 50 miejsc noclegowych. Oferta noclegowa zawiera wyśmienite śniadania w formie bufetu. A restauracja Dworu Dwikozy oferuje dania kuchni regionalnej i międzynarodowej. Na terenie obiektu znajdują się dwie sale bankietowo-konferencyjne o pow. 300 m2 oraz 30-os. sala szkoleniowa.

PFR