Atrakcje

Zabawa Karnawałowa

w stylu LATINO,
 
którą poprowadzi Wodzirej Dj Maciej Osuch 
 
wieczór umili Państwu pokaz tańca
Grupy ART DANCE
połączony z warsztatami BACHATY
 
 o aranżację sali oraz stołów zadba
Bukieciarnia Sandomierz
 
 
18 luty 2023 r. o godz. 19:00
 
3 Dania gorące
 
Bufet przekąsek
 
Bufet słodki i owocowy
 
Wódka 0,5l/para
 
 
Cena: 210 zł/osoba
 
Rezerwacja miejsc
Dwór Dwikozy tel. 785 912 795
e-mail: recepcja@dwordwikozy.pl
 
 
W przypadku wystąpienia niesprzyjających okoliczności związanych z sytuacją epidemiologiczną, zastrzegamy sobie prawo do odwołania Zabawy Karnawałowej
 
Dwór Dwikozy oświadcza, że w trakcie organizowanych imprez / eventów pt.mogą być wykonywane zdjęcia lub  nagrania wideo, które będą publikowane w relacjach z tego wydarzenia w internecie, prasie, telewizji lub różnegorodzaju wydrukach itd, w tym celach informacyjnych, marketingowych i reklamowych działalności Dworu Dwikozy. Uczestnik imprezy / eventu w Dworze Dwikozy oświadcza, że wyraża nieograniczoną czasowo nieodpłatną zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie jego wizerunku jako uczestnika tego wydarzenia w pełnym zakresie w ramach czynności o jakich mowa w zdaniu poprzednim.

Targi Ślubne

Zapraszamy na Targi Ślubne do Dworu Dwikozy!


12 marca (niedziela) od godz.11.00 do 17.00
Targi Ślubne są niepowtarzalną okazją, by w jednym miejscu i czasie dokonać wyborów związanych z organizacją przyjęcia weselnego.
 
Chętnych wystawców zapraszam do zapoznania się z regulaminem i wysłanie formularza zgłoszeniowego

Atrakcje w Sandomierzu

Położenie Dworu Dwikozy na malowniczej Wyżynie Sandomierskiej, nieopodal rzeki Wisły, w otoczeniu zieleni pozwala na komfortowy odpoczynek w pięknej scenerii natury. Atrakcje Sandomierza dają możliwości zorganizowania wolnego czasu dla całych rodzin, jak też par oraz osób podróżujących indywidualnie. Zobacz co polecamy.

Atrakcje w okolicy

Nasz region przyciąga nie tylko swoim urokliwym położeniem i coraz bardziej rozbudowaną ofertą, ale także zabytkami i innymi ciekawymi miejscami.


Zapraszamy, odkryj piękno okolicy i atrakcje jakie ma do zaoferowania o każdej porze roku.

Winnice

Pośród urokliwych wzniesień i dolin wyżyny sandomierskiej znajdują się winnice. Lessowa ziemia tego regionu i jego specyficzny mikroklimat sprawiają, że rosnąca tu winorośl co roku daje możliwość wyprodukowania win z bogatą nutą aromatów i smaków, które zadowolą podniebienia wielu miłośników wina. Efektem tego jest powiększająca się z roku na rok liczba medali przyznawana sandomierskim winiarzom na wielu międzynarodowych konkursach winiarskich. To również miejsca, gdzie warto zatrzymać się na dłużej, odpocząć, zrelaksować się. Połączenie zachodu słońca i winnicy, pozostanie w pamięci na długo.

Winnice w okolicy:

  • Winnica Nadwiślańska
  • Winnica Sandomierska
  • Winnica Płochockich
  • Winnica Nad Jarem
  • Winnica Św. Jakuba

PFR