Pakiety

Zabawa Karnawałowa

 
 
w stylu LATINO,
 
którą poprowadzi Wodzirej Dj Maciej Osuch 
 
wieczór umili Państwu pokaz tańca
Grupy ART DANCE
połączony z warsztatami BACHATY
 
 o aranżację sali oraz stołów zadba
Bukieciarnia Sandomierz
 
 
18 luty 2023 r. o godz. 19:00
 
3 Dania gorące
 
Bufet przekąsek
 
Bufet słodki i owocowy
 
Wódka 0,5l/para
 
 
Cena: 210 zł/osoba
 
Rezerwacja miejsc
Dwór Dwikozy tel. 785 912 795
e-mail: recepcja@dwordwikozy.pl
 
 
W przypadku wystąpienia niesprzyjających okoliczności związanych z sytuacją epidemiologiczną, zastrzegamy sobie prawo do odwołania Zabawy Karnawałowej
 
Dwór Dwikozy oświadcza, że w trakcie organizowanych imprez / eventów pt.mogą być wykonywane zdjęcia lub  nagrania wideo, które będą publikowane w relacjach z tego wydarzenia w internecie, prasie, telewizji lub różnegorodzaju wydrukach itd, w tym celach informacyjnych, marketingowych i reklamowych działalności Dworu Dwikozy. Uczestnik imprezy / eventu w Dworze Dwikozy oświadcza, że wyraża nieograniczoną czasowo nieodpłatną zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie jego wizerunku jako uczestnika tego wydarzenia w pełnym zakresie w ramach czynności o jakich mowa w zdaniu poprzednim.

Targi ślubne

Zapraszamy na Targi Ślubne do Dworu Dwikozy!


12 marca (niedziela) od godz.11.00 do 17.00
Targi Ślubne są niepowtarzalną okazją, by w jednym miejscu i czasie dokonać wyborów związanych z organizacją przyjęcia weselnego.
 
Chętnych wystawców zapraszam do zapoznania się z regulaminem i wysłanie formularza zgłoszeniowego

Vouchery

Wszyscy wiemy, jak trudno jest wybrać odpowiedni prezent. Dlatego z przyjemnością pomożemy w zorganizowaniu jedynego w swoim rodzaju upominku. Czy będzie to prezent urodzinowy, z okazji rocznicy ślubu, wypoczynek rodziców, z nami będzie to wyjątkowy dzień.

Noclegi grupowe

Oferta specjalna dla biur podróży. Dwór Dwikozy to komfortowy hotel*** zlokalizowany 6km od pięknego Sandomierza. Położony w otoczeniu zieleni jest idealną bazą dla turystyki grupowej.
W hotelu znajduje się 22 pokoje, 50 miejsc noclegowych. Oferta noclegowa zawiera wyśmienite śniadania w formie bufetu. A restauracja Dworu Dwikozy oferuje dania kuchni regionalnej i międzynarodowej. Na terenie obiektu znajdują się dwie sale bankietowo-konferencyjne o pow. 300 m2 oraz 30-os. sala szkoleniowa.

PFR