Opinie Gości

9.8 / 10

10 / 10

Hotel bardzo czysty, przesympatyczna, bardzo pomocna obsługa, zarówno na recepcji, jaki w restauracji, przystępna cena, bardzo dobre dania serwowane w hotelowej restauracji, wifi bez zarzutu, ogólnie "level pro":)

Dariusz

5 / 5

Fenomenalna atmosfera, miła obsługa i fantastyczne jedzenie!!! Polecam!!!

Daniel

5 / 5

17.09.2022 roku organizowaliśmy przyjęcie weselne w Dworze Dwikozy. Zdecydowanie polecamy wszystkim ten lokal! Piękne miejsce, przemiła obsługa, przepyszne jedzonko, jednym słowem REWELACJA. Pan Mateusz - manager Dworu Dwikozy bardzo pomocny, zawsze służący dobrą radą, wszystko dopina na ostatni guzik, (nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych ;)). Pokoje hotelowe bardzo urokliwe, czyste, a co najważniejsze: zarówno goście jak i my BARDZO zadowoleni ❤️ DZIĘKUJEMY! Karolina i Piotr.

Karolina

9.3 / 10

Bardzo dobra, przyjemna i sympatyczna obsługa zarówno na recepcji jak i w restauracji.

Krzysztof

10 / 10

Piękne czyste pokoje ,cudowne otoczenie wśród zieleni , smaczne jedzenie ,swojskie wyroby i pyszne ciasto 😊Personel miły uśmiechnięty i bardzo pomocny.

Krystyna

10 / 10

Bardzo miła obsługa zarówno na recepcji jak i przede wszystkim obsługa kelnerska. Smaczne jedzenie, czysty, przestronny pokój, spokojna okolica.

Bartłomiej

10 / 10

Wygodny apartament z dużym tarasem, czysto, uprzejmy personel, dania w restauracji wyśmienite. Zadbane otoczenie hotelu, dobra baza wypadowa na zwiedzanie Sandomierza i okolic.

Wojciech

5 / 5

Polecam to miejsce na organizację każdej imprezy! Wspaniałe jedzenie, super podejście, piękne wnętrza i obsługa na najwyższym poziomie. Współpraca z Panią Edytką i całym zespołem to była czysta przyjemność.

Magdalena

5 / 5

Bardzo urokliwe i ciche miejsce, które sprzyja odpoczynkowi i relaksowaniu się po zwiedzaniu Sandomierza i okolic. Cały personel niesamowicie miły i chętny do współpracy z klientem. Szczególnie pozdrawiamy p. Konrada (rowerzystę), który dbał by podczas naszych wizyt w restauracji niczego nam nie brakowało - zawsze wychodziliśmy bardzo zadowoleni i usatysfakcjonowani. Wraz z Żoną mamy nadzieję, że będzie nam dane Was jeszcze odwiedzić. Pozdrawiamy.

Robert

PFR