Konferencje

Profesjonalizm i najwyższa jakość usług


W ramach oferty dla firm Centrum Konferencyjno-Bankietowe Dwór Dwikozy dysponuje dwiema salami urządzonymi i zaprojektowanymi z myślą o organizacji szkoleń, konferencji oraz narad biznesowych.

Sale konferencyjne

Wszystkie sale wyposażone zostały w nowoczesny sprzęt elektroniczny umożliwiający swobodny przebieg biznesowych spotkań. Dzięki temu istnieje m.in. możliwość teletransmisji przebiegu konferencji i szkoleń pomiędzy salami.

Dzięki różnorodnym aranżacjom sal możemy jak najlepiej dopasować się do Państwa potrzeb. Zapewniamy także znakomite zaplecze gastronomiczne dla spotkań w małym gronie, jak i dużych konferencji z udziałem licznych gości. Do Państwa dyspozycji pozostaje również  20  komfortowych dwuosobowych pokoi oraz dwa przestronne apartamenty.
 

Przerwy kawowe

Moment relaksu przy zapachu aromatycznej kawy i energetycznych przekąsek podczas szkoleń i konferencji pozwoli nabrać sił na dalszą część spotkania.

W Dworze Dwikozy, wiemy również, jak sprostać gustom i oczekiwaniom naszych Gości, przygtowując dla nich odpowiednie przerwy kawowe.

Noclegi dla grup

Oferta specjalna dla biur podróży. Dwór Dwikozy położony jest w otoczeniu zieleni jest idealną bazą dla turystyki grupowej.
W hotelu znajduje się 22 pokoje, 50 miejsc noclegowych. Oferta noclegowa zawiera wyśmienite śniadania w formie bufetu. A restauracja Dworu Dwikozy oferuje dania kuchni regionalnej i międzynarodowej. Na terenie obiektu znajdują się dwie sale bankietowo-konferencyjne o pow. 300 m2 oraz 30-os. sala szkoleniowa.

Kontakt

OFERTA KONFERENCYJNA SPECJALNIE DLA PAŃSTWA. Z przyjemnością ją przygotujemy.


Konferencje, szkolenia prosimy o kontakt:

Edyta Fechner
e-mail: edyta.fechner@dwordwikozy.pl
tel. + 48 785 777 111
 

Mateusz Broda
tel.+48 785 912 747
 

Biura Podróży oraz grupy zorganizowane prosimy o kontakt:

Monika Lubas
tel. +48 513 122 979

PFR