Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Przestronny, komfortowy pokój z wygodnymi pojedynczymi łóżkami. Tak jak wszystkie pomieszczenia noclegowe klasy standard, pokój jest w pełni klimatyzowany Nocleg umili również możliwość skorzystania z szerokiego wyboru kanałów, dostępnych na telewizorach LCD lub z bezprzewodowej sieci internetowej Wi-Fi. Każdy pokój posiada własną łazienkę. W pokoju przygotowano także miejsce do pracy przy komputerze.
od 200 zł / noc

Pokój dwuosobowy

Przestronny, komfortowy pokój z wygodnym łożem małżeńskim. Tak jak wszystkie pomieszczenia noclegowe klasy standard, pokój jest w pełni klimatyzowany Nocleg umili również możliwość skorzystania z szerokiego wyboru kanałów, dostępnych na telewizorach LCD lub z bezprzewodowej sieci internetowej Wi-Fi. Każdy pokój posiada własną łazienkę. W pokoju przygotowano także miejsce do pracy przy komputerze.
od 200 zł / noc

Komfort Plus

Komfortowy i przestronny pokój wyposażony w duży balkon. Odpowiednio duże okna, wpuszczające naturalne światło do wnętrz oraz specjalny dobór ciepłej kolorystyki wyposażenia, tworzą relaksującą atmosferę. W pokoju znajduje się miejsce do pracy przy komputerze.

Prosimy o kontakt telefoniczny, aby dokonać rezerwacji pokoju Komfort Plus.
od 240 zł / noc

Apartament

Dla właściwej wygody w apartamentach ustawiono przestronne łóżka, a także zaaranżowano przytulny kącik do wypoczynku. Każdy apartament posiada taras widokowy. Urządzenia klimatyzacyjne utrzymają odpowiednią temperaturę. Przestronne, szykownie zaprojektowane pomieszczenia apartamentowe wyposażone są w telewizory LCD z szerokim wyborem kanałów oraz bezprzewodowy Internet Wi-Fi. W elegancko zaprojektowanych łazienkach goście hotelowi mogą korzystać z wanien z hydromasażem.
od 270 zł / noc

Rodzinny

Przestronny, komfortowy pokój z wygodnymi pojedynczymi łóżkami. Tak jak wszystkie pomieszczenia noclegowe klasy standard, pokój jest w pełni klimatyzowany. Nocleg umili również możliwość skorzystania z szerokiego wyboru kanałów, dostępnych na telewizorach LCD lub z bezprzewodowej sieci internetowej Wi-Fi. Każdy pokój posiada własną łazienkę. W pokoju przygotowano także miejsce do pracy przy komputerze.
od 280 zł / noc

PFR